شارژ کارتریج

بسیاری از کارتریج ها پس از به پایان رسیدن تونر (در کارتریج های لیزری) و یا جوهر (در کارتریج های جوهرافشان) قابلیت شارژ مجدد را دارند. با شارژ مجددا کارتریج نیاز به کارتریج جدید رفع شده و در بسیاری از هزینه های مصرفی صرفه جویی خواهد شد. لازم به ذکر است شارژ کارتریج نیازمند وجود محیطی مناسب بوده و در صورتی که برخی از عوامل برای شارژ کارتریج فراهم نباشند ممکن است پس از شارژ، نتیجه مطلوبی حاصل نگردد. ریجاکس کارتریج های شما را در محیطی کاملا مناسب توسط متخصصین‎ این زمینه شارژ می نماید.


شارژ کارتریج جوهرافشانشارژ کارتریج‌های جوهرافشان به مراتب ساده‌تر از کارتریج‌های لیزری می‌باشد. در صورتی که در خصوص شارژ این نوع از کارتریج‌ها سوالی دارید می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.شارژ کارتریج لیزری

بسته به نوع کارتریج لیزری هزینه شارژ متفاوت می‌باشد. ما لیستی از متداول ترین نوع کارتریج ها به همراه قیمت شارژ آن ها را در زیر قرار داده ایم. در صورتی که نمی دانید مدل کارتریج پرینترتان چیست می توانید با شماره 88865874-021 یا 88865894-021 تماس حاصل نموده تا راهنمایی های لازم خدمتتان اعلام شود.


مدل کارتریجهزینه شارژ
کارتریج های سیاه سفید HP10 هزار تومان
کارتریج های رنگی HP20 هزار تومان
کارتریج های سیاه سفید Canon10 هزار تومان
کارتریج های سیاه سفید Epson10 هزار تومان

لازم به ذکر است در صورتی که در تهران هستید، این امکان وجود دارد که با هزینه 10 هزار تومان، کارتریج شما توسط پیک ریجاکس تحویل گرفته شده و پس از شارژ مجدد به آدرس شما ارسال گردد. لطفا جهت ثبت سفارش، با شماره تلفن 88865874-021 یا 88865894-021 تماس حاصل نمائید. در صورت ثبت سفارش قبل از ظهر، کارتریج شما در همان روز شارژ شده و برایتان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت تحویل کارتریج شارژ شده به روز آتی موکول خواهد شد.