چرا به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم؟ چه تضمینی وجود دارد که کالای خریداری شده به دستمان برسد و چگونه میتوان از صحت و سلامت این کالا اطمینان یافت ؟ جهت اعتماد به فروشگاه اینترنتی  ریجاکس چندین عامل وجود دارد:


1)  ثبت در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت


فروشگاه ریجاکس در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسايي شده و داراي نماد اعتماد الكترونيكی می باشد که در فوتر (بخش انتهایی صفحات) سایت قابل مشاهده است.


2)  ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و... ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و...) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد. فروشگاه ریجاکس در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناسايي شده و داراي نماد مربوط به این سامانه می باشد که در فوتر (بخش انتهایی صفحات) سایت قابل مشاهده است.


3)  تائیدیه پرداخت آنلاین بانک ملت


تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند می توانند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایند، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد. تراکنش های مالی فروشگاه اینترنتی ریجاکس به صورت غیر مستقیم ( از طریق درگاه زرین پال ) و به صورت  مستقیم  از طریق درگاه بانک ملت انجام می گردد و لذا موردی از این بابت نمی باشد.


4) رنکینگ سایت ریجاکس در بین سایت ها

سایت ریجاکس با توجه به عملکرد خود و میزان بازدیدهای روزانه از آن، در بین سایت های ایرانی ، دارای رنکینگ بالایی بوده که به دلیل فعالیت های امنیتی و وبلاگ این تیم،  این رنکینگ به صورت روزانه و هفتگی همچنان در حال پیشرفت است.


5)  اعتماد مشتریان به "ریجاکس"

قطعا بهترین افتخار برای یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی، مشتریان وفادار آن هستند که با هیچ واژه ای قابل توصیف نیست...6) پرداخت امن (Secure payment) در فروشگاه "ریجاکس"

کلیه تبادلات مالی با توجه به گواهینامه دیجیتالی ssl  اخذ شده توسط فروشگاه ، با حفظ تمام شرایط امنیتی انجام شده و در هر لحظه قابل پیگیری برای هردو طرف معامله (خریدار و فروشنده) می باشد. فروشگاه آنلاین ریجاکس با انعقاد قرار داد با بانک ملت ، اخذ موافقت نامه های لازم و اعطای تعهدات مناسب به بانک، مکانی امن برای خرید های شما هموطنان عزیز می باشد. همچنین کلیه پرداخت ها در بستر پروتکل ssl با امنیت بالا صورت گرفته و از هر نظر مورد تایید بانک و قابل پیگیری می باشد.